سامانه ثبت نام

افزایش تعاملات بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت

8 فروردین 1395

  • معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به این که این مرکز به اهداف خود در سال ٩٤ دست یافته است، گفت: صدور خدمات فنی و مهندسی و افزایش فعالیتهای برون مرزی از جمله دستاوردهای بزرگ پژوهشگاه است.
  • به گزارش شانا، سید امیر عباس حسینی در تشریح چالشهای سال گذشته اظهار کرد: حفظ شرکتهای دانش‏ بنیان برای رسیدن به نتیجه مورد نظر از مهمترین موضوعات ترمیم فرآیندها و چالشهای پژوهشگاه صنعت نفت به شمار می‌رود.

    وی افزود: اعتماد بخش خصوصی به پژوهشگاه صنعت نفت، فعالیتهای برون مرزی پژوهشگاه، توسعه صادرات خدمات مهندسی، ارزیابی این مرکز از سوی صاحبان فناوری دنیا برای ایجاد و توسعه همکاریها و افزایش کار قراردادها از موضوعات اصلی به شمار می آیند که سال ٩٤ در پژوهشگاه محقق شده اند.

    معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به این که این مرکز در دنیا به خوبی شناخته شده است، اعلام کرد: همایش فرصتهای فناورانه یک کنفرانس تثبیت ‏شده در صنعت نفت است و بخشی مهم از مذاکرات این پژوهشگاه از این کنفرانس آغاز شد و امیدوارم در سالهای آتی شاهد دستاوردها و آثار مهم آن باشیم.

    حسینی به برگزاری کنفرانس بین‌المللی موتورهای درون‌سوز و نفت در سال ٩٤ به عنوان دومین همکاری صنعت خودرو و نفت اشاره کرد و گفت: این کنفرانس نیز از دیگر دستاوردهای پژوهشگاه صنعت نفت است که امیدوارم در سالهای آینده شاهد قدمهایی مهمتر در این تعامل باشیم، زیرا این همکاری هنوز جوان بوده و به زمان، استمرار و حمایت دو طرف نیاز دارد و حمایت وزیر نفت از این موضوع نیز نشان دهنده همین اصل است.

    منبع:شانا

798
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مجلات حامی

تماس با دبیرخانه

 

02133699094 

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش