سامانه ثبت نام

بررسی موضوع تأمین سوخت زمستانی نیروگاه ها در کمیسیون انرژی مجلس

2 آذر 1394

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حسین امیری خامکانی عصر یکشنبه درباره نشست کمیسیون انرژی اظهار داشت: در این جلسه مسئولان اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران،گزارشی از فعالیت های خود ارائه کردند.
وی ادامه داد: مهمانان عنوان کردند که مقررات دست و پا گیر در صنعت پتروشیمی وجود دارد که باید حل شود و از طرفی باید به موضوع نرخ خوراک پتروشیمی رسیدگی شود. 
این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در نشست کمیسیون لایحه یک شوری موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان در زمینه ساخت و بهره برداری از نیروگاه های برق آبی مارازاد و اردوباد با حضور مسؤولان و کارشناسان وزارتخانه های امور خارجه، نیرو و سازمان مدیریت و سازمان بازرسی کل، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی بررسی و با لایحه مذکور موافقت شد. 
امیری خامکانی یادآور شد: موضوع تأمین سوخت زمستانی نیروگاه های کشور با حضور مسؤولان و کارشناسان وزارتخانه های نفت و نیرو و سازمان های مربوطه در نشست کمیسیون بررسی و مقرر شد در این رابطه جلسه دیگری تشکیل شود.
**بررسی و اصلاح موادی از لایحه بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: موادی از لایحه بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث در کمیسیون اقتصادی اصلاح، بررسی و مصوب شد.
رحیم زارع درباره جلسه عصر یکشنبه کمیسیون متبوعش گفت:ماده 8 از لایحه بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در خصوص حقوق، تعهدات بیمه گر و بیمه گذار است و شرایط حداقل بیمه در بخش خسارت بدنی را در این قانون مشخص می کند.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: در نشست کمیسیون ماده 16 از لایحه بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث که درباره شرایط پرداخت خسارت زیان دیده توسط بیمه گر است، بررسی و مصوب شد.

منبع:ایرنا


1023
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مجلات حامی

تماس با دبیرخانه

 

02133699094 

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش